POGLEDAJTE GRLA U KATALOGU
Džokej klub Šabac uz podršku Skupštine Grada Sremska Mitrovica i KK "Srem" organizovali su trkački dan na hipodromu SM uz male izmene propozicija predviđene za 11.10
13.10
1 "Hrana Produkt" 1100m
(H-IV) 3+g. slobodan handikap
1. ASASSINA TRLIĆ 8 Petrović Sl. 67,0 / 1:06,5
2. ATOS 4 Vujković T. 57,0
3. GALA DALI 5 Jovanović S. 52,0
4. THELMA THOMAS 3 Konkolj M.(2) 66,0
5. KARMEN STAR 2 Radojević P.(3,5) 52,0
6. LUDVIG VAN GILE 5 Gnesi C. 52,0
7. INAMORATA 6 Moskov I. 54,0
8. KVIN SKAJ 9 Sakić R. 52,0
9. MARNA 1 Lazarević D. 54,0
Sigurno: 5-2-1-4-3-1,5-7-3
2 "I-Kargo" 1400m
(K-III) 3g bez pobede u Grup i Listed trkama
1. LUBENICA 1 Gnesi C. 58,5 / 1:31,9
2. SECURITY PI 6 Šašić A. 58,5
3. ISTRA 4 Krstić G. 58,0
4. RUŽA LIPOLISTA 3 Vujković T. 58,0
5. TIRSA 2 Jovanović S. 58,0
6. KEJLA 5 Sakić R. 55,0
Sigurno: 2-1-7-1-daleko
3 "Spektar MB" 1700m
(H-III) 3g i st. Slobodan handikap
1. HURRICANE STORM 5 Šašić A. 64,0 / 1:49,0
2. RUI FALEIRO 6 Krstić G. 63,0
3. REED BILLY 2 Radojević P.(3,5) 67,5
4. ESPERANZA 1 Sakić R. 65,0
5. ASHA 7 Jovanović S. 60,5
6. DŽEKREM 3 Vujković T. 61,0
7. TORES 4 Konkolj M.(2) 52,0
8. JIFFIES MUSIC 8 Gnesi C. 52,0
Nije startovao: PRINC KRIVAJSKI
Sigurno: 3-vrat-2-4-8-1-15
4 "AgroPapuk Cup" 1600m
(Listed) 2g
1. ALKATRAZ 1 Šašić A. 59,5 / 1:44,1
2. IRISH MITS 5 Sakić R. 58,0
3. PRINC OD MAČVE 2 Krstić G. 59,0
4. AHILEJ VELIKI 4 Gnesi C. 58,0
5. GRINGO 3 Konkolj M.(2) 58,0
Nije startovao: ORNAMENT
Lako: 6-4-daleko-2
5 "Kup Srema" 2200m
(Listed) 3g i st.
1. RHETT BUTLER 2 Gnesi C. 62,0 / 2:25,0
2. ROMAN RICHES 4 Krstić G. 62,0
3. ARGENTARIO 3 Jovanović S. 62,0
4. MAR MARIS 5 Šašić A. 62,0
5. BURNER 1 Vujković T. 57,5
Sigurno: 3-6-7-4
6 "Trka Grada Sremske Mitrovice" 1600m
(K-II) 3g i st.
1. OGON 5 Krstić G. 56,0 / 1:40,2
2. CRAZYLITTLETHING 2 Šašić A. 59,5
3. HALLO BABY 7 Gnesi C. 61,0
4. DIKTAT 4 Jovanović S. 61,5
5. MARAKEŠ 6 Vujković T. 56,0
6. ARON 8 Konkolj M.(2) 56,0
7. GOČ 1 Radojević P.(3,5) 60,0
Nije startovao: TONI MONTANA
Sigurno: 4-1-10-15-1,5-3
free polls